Опис
logo

Опис

Коттеджне містечко «Хутір Ясний» - унікальний проект з особливою філософією, архітектурним наповненням та культурним змістом. Він створений для людей, близьких по духу, життєвим цінностям та інтересам. Це клуб преміальних резиденцій, де панує неповторна атмосфера спокійного заміського життя, зі всіма благами сучасної цивілізації в безпосередній близькості.

Коттеджне містечко розкинулось на території понад 40 га, в оточенні лісового масиву та озера. «Хутір Ясний» вдало поєднує приватність, престижність розташування та близькість до об’єктів зовнішньої інфраструктури, що зосереджені вздовж Ново-Обухівської магістралі. Це один з найбільш живописних та екологічно чистих районів передмістя Києва, завдяки вишуканому природному ландшафту та великій площі лісових масивів. «Хутір Ясний» пропозиція не просто заміського коттеджу в екологічному середовищі, а можливість обрати новий стиль життя, який передбачає високий рівень комфорту проживання в діючому коттеджному містечку. Сосновий ліс, упорядкована набережна озера, паркова та пляжна зони – все це стане невід’ємною частиною життєвого простору жителів «Хутора Ясного». Територія спланована таким чином, що майже всі ділянки прилягають до лісу або озера.

Атмосфера повного комфорту створена завдяки вже діючій інфраструктурі, виконаному благоустрою території, професійному забезпеченні безпеки жителів. Вишукана в'їзна група, гостьовий паркінг, паркани в єдиному архітектурному стилі, безліч зелені і м'які тіні ландшафтного освітлення - будуть створювати для Вас особливу атмосферу в оточенні справжньої природи, наповненою чистим повітрям з ароматами запашних трав і квітів. Життя в «Хуторі Ясному» дарує особливі позитивні емоції. Саме тут відчуваєш, що якість життя переходить на вищий рівень.

«Хутір Ясний» - ідеальне місце, де все створено для комфортного життя і виховання майбутнього покоління. Сьогодні для мешканців міста вже облаштовано: яскравий дитячий майданчик, затишний парк з пішохідними доріжками і декоративним освітленням, приозерний понтон для рибної ловлі. Багатофункціональна інфраструктура котеджного містечка постійно розвивається, тому незабаром планується відкриття приватного медичного кабінету сімейного лікаря та православний храм.

«Хутір Ясний» - як не можна краще відповідає стилю повноцінного активного життя сучасної людини за містом.